پرسش های متداول

در صورتی که پاسخ خود را در این بخش و یا بخش راهنمای محصولات نیافتید ، لطفا سوال خود را از طریق فرم تماس ، با ما در میان بگذارید.


پاسخ :

ضمن سپاس از انتخاب شما ، برای اخذ نمایندگی فروش محصولات مارشال لطفا با شماره تلفن زیر تماس بگیرید:

۰۲۱-۳۳۱۳۹۹۱۹

پاسخ :

بله ، در صورتی که دستگاه نیاز به برنامه زدن داشته باشد اطلاعات و تنظیمات دستگاه پاک خواهند شد. حتما در صورت امکان پیش از مراجعه دستگاه به نمایندگی های خدمات مارشال از اطلاعات و فایل های دستگاه خود بک آپ تهیه فرمایید.

پاسخ :

راه حل اول : سیم کارت را داخل تبلت وارد نمایید ، دکمه پاور تبلت را انتخاب نمایید و سپس گزینه راه اندازی مجدد را انتخاب نمایید ، بایستی پس از راه اندازی مجدد تبلت سیم کارت شناسایی شده باشد.

راه حل دوم : در حالیکه سیم کارت داخل تبلت می باشد ، تبلت را در حالت Flight Mode (مد پرواز)  قرار داده و سپس تبلت را از این حالت خارج سازید، بعد از این باید سیم کارت توسط تبلت شناسایی شده باشد.

در صورتیکه با انجام دو راه حل بالا باز هم سیم کارت شناسایی نشد ، دستگاه را برای تست و بررسی به نمایندگی های مجاز خدمات مارشال ارجاع دهید.

پاسخ :

۱- شکستگی ، ضرب دیدگی ، آب خوردگی و صدمات ناشی از حمل و نقل ، نوسانات برق ، حوادث طبیعی و تعمیر توسط تعمیرکاران غیر مجاز

۲- دکمه ها ، کنترل ، باطری ، هدفون ، دسته بازی ، آداپتور ، کیف و سایر لوازم جانبی دستگاه شامل گارانتی نمی باشد.

۳- در تلویزیون های لامپی ، لامپ تصویر شامل گارانتی نمی باشد.

۴- در تلویزیون های LCD ، پانل LCD شامل گارانتی نمی باشد.

۵- صفحه LCD در تمامی دستگاها شامل گارانتی نمی باشد.

۶- شکستگی ، ضرب دیدگی و آب خوردگی پانل های رادیو و پخش خودرو شامل گارانتی نمی باشد.

۷- در صورت مخدوش و ناقص بودن کارت گارانتی ، دستگاه شامل گارانتی نخواهد بود .

پاسخ :

آخرین آپدیت نقشه های دستگاه ناوبری (GPS) برای تاریخ ۸ / ۸ /۲۰۱۲  و ۱۶/ ۲ /۲۰۱۲  می باشد. به محض منتشر شدن آپدیت جدیدتر، از طریق سایت اطلاع رسانی خواهد شد.

پاسخ :

۱-  GPS را بعد از گذشت ۳۰ ثانیه از روشن شدن پخش ماشین استفاده نمایید.

۲-  در صورت فعال نشدن نقشه کافیست از طریق منوی فهرست از برنامه خارج شده و سپس کارت نقشه را از شکاف خارج و مجدداً داخل کرده و GPS را توسط کلید NAV مورد استفاده قرار دهید.

۳-  اگر در زمان استفاده از GPS کارت بیرون آورده شود این کار باعث اختلال در کار دستگاه خواهد شد و برای رفع مشکل باید توسط یک شیء نوک تیز دکمه ریست را فشار دهید.